Wojciech Hawryszuk - 1953-2020

Myśli przyłapane - cytaty, komentarze, zapiski...

Ich muzyka jest okraszona z jednej strony rockową nieustępliwością, z drugiej jazzową wolnością.

Via Rei zespół muzyczny o sobie, Tarnobrzeg, Kraków, Lublin, Poznań, Podkarpackie Polska

Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie może ranić innych. Zobacz >> Dzieci widzą i słyszą. #StopMowieNienawiści. Virga 4 godziny temu
Bez względu na to, czy się wybory odbędą czy też nie opozycja jest tak głupia i słaba jednocześnie, że nie odbiega od odbiega niczym władzy.

Do:"TVPis kłamie" 4 min. temu Faktycznie opozycja nie mogła się doczekać wirusa; stara Kichawa każdego dnia od rana kolanami tarła i cały czas jęczała: on jest gdzieś tu, jest na pewno, tylko rząd go gdzieś ukrywa, bo rząd jest przecież tchórzem, a ja.... nie jestem tchórzem boję się tylko Gontarza...:)
Piotr5 min. temu Tylko BOSAK 2020
general506 min. temu @odpowiadam. Czesław Kiszczak definitywnie wycofał się z życia politycznego i przestał być ministrem MSW 6 lipca 1990 roku. TVN rozpoczęła nadawanie 3 października 1997 roku, a więc 7 (słownie siedem) tak później!!! Chciałeś dokopać TVN, a pogrążyłeś PiS, pokazując propagandowy fałsz, zakłamanie i rzucanie oszczerstwami. Tego nawet najciemniejszy lud nie kupi. Nie wstyd ci???
elle7 min. temu Skąd wiesz że opozycja taka głupia skoro opozycja nie ma kompletnie ŻADNYCH narzędzi aby udowodnić że tak NIE jest??? Pełnię władzy i narzędzi mają ci pomyleńcy ze starym tetrykiem na czele a wszystko podparte klerem trzymającym za głupie twarze otępiały motłoch....jedynie wyjście na ulicę to zmieni i kto wie czy tak się nie stanie....
Do:"uczciwi zawsze są kopani"7 min. temu Jaką masz szansę? Popytaj poststalinowców.
A ty z jakiej nacji "uczciwcze"bo zalatuje raczej fałszem....
Jun8 min. temu Holownia jako jeden potrafił stanowczo odpowiedzieć
fałszywa morda dudy 9 min. temu!!!! duda o epidemii wiedział od początku stycznia , od końca stycznia wiedział o przeniesieniu jej do Włoch, i pojedynczych przypadkach w Europie. Tak mówiły raporty rzucane mu codziennie na biurko. W tym czasie kombinował- albo 2 mld na służbę zdrowia, albo na własną kampanię w telewizji reżimowej. Umówił się z kurskim na dil z zamianą stołków by dla pisowskiej publiki wyglądało to na dbanie o misję telewizji. ten człowiek WYBRAŁ PŁATNĄ REKLAMĘ I LANSOWANIE SIĘ ZA 2 MLD ZŁ . Lekarze pozostawieni sami z sobą, bez zabezpieczenia, bez testów, bez respiratorów, bez powrotów do domu, w wiecznym strachu o życie swoje i swoich bliskich NIGDY MU TEGO NIE WYBACZĄ, NIGDY.
lekarz15 min. temu Tak czy owak, PiS przegina i jedzie po bandzie. Nadal głownym celem jest polityka i władza, a nie z drowie i życie Polaków. Kaczyński nie ma nic do stracenia / poza oczywiście władzą /, ale MY mamy do stracenia wszystko - życie i zdrowie nasze i naszych najbliższych.
Obywatel22 min. temu Ciemny lud nie zasługuje na lepszy rząd.
Wybory to problem 25 min. temu buraków s Soku z buraczanego, bo wszystko wskazuje na to, że je przerżną z kretesem. Polacy wiedzą, że przełożenie wyborów to jedna prosta decyzja którą można podjąć nawet tydzień przed planowanym terminem
abc28 min. temu Odbiega diametralnie w jednym - nie mając możliwości jakiegokolwiek działania, opozycja totalna oprócz bezproduktywnego gadania nie może dokonać tylu szkód i zniszczeń, które czyni władza totalitarna, która wykorzystuje w tym celu całą machinę państwa, budżet, służby, propagandę.
Mati29 min. temu PIS nie trzyma Polaków w niepewności tylko opozycję..... A oni chodzą i w dobie pandemii gadają tylko o wyborach.
Kolo29 min. temu Chłopie, każda opozycja jest "słaba" w dyktaturze, dlatego że propaganda zniszczy każdego. To jest niesamowita machina szczucia, finansowana przez rząd i spółki skarbu państwa.
Majka1 godzinę temu Pisowskie śmiecie trolle dalej tu siedzą
Przeciw PIS-owi 1 godzinę temu LEPSZA TAKA OPOZYCJA, NIŻ ŻADNA. Pisowcom nikt nie dorówna bezczelnością, chamstwem, arogancją, umiejętnością okłamywania społeczeństwa, nienawiścią itp. Trzymaj się pozycjo!
[ Stop Obłudzie ]2 godziny temu Ludzie codziennie kupują pieczywo i chodzą do marketów gdzie codziennie przewija się tysiące ludzi ! - niczym to się nie różni od wyborów
uczciwi zawsze są kopani 2 godziny temu Jaką szansę mam z oprychem, który demoluje mój dom? Oprych ma za sobą większość, ma wszystkie instytucje, oprych może wszystko. Nikomu się nie poskarżę, bo komu?
Janusz 45 min. temu Właśnie dobitnie pokazuje gdzie ma Polaków. To nie jest majsterczyk polityczny tylko zwykła głupota która świetnie określa tego człowieka. Już raz zginęli niewinni ludzie a ten fakt politycznie wykorzystywał przez dziesięć lat.
Prawyisprawiwdliwy 4 godziny temu Facet bawi się z Polakami jak dziecko.Pamiętacie co stało się w Rumunii kilkadziesiąt lat wstecz.Ludzie też nie wytrzymały i sami wymiwrzyli sprawiedliwość dyktatorów.
info 3 min. temu Kaczyński dla większości normalnych Polaków jest miernym pionkiem, a nie jakąś figurą. Może być figurą co najwyżej dla swego kota.
billyjoe  4 min. temu Łajzowatość opozycji jest PORAŻAJĄCA!!tyle w temacie!!!
Monika 1966 4 min. temu Jak można przejmować się taka KREATURĄ. Sama zginie w bagnie swoich decyzji i głupoty. Wszyscy z PIS tylko czekają na jego koniec !!!
Babcia 4 min. temu Tak patrze na zmęczona twarz Prezydenta. ...Myślę że jest ostatnia osoba w kraju chcąc być ponownie prezydentem. ...
TOMÓWIĘJA 5 min. temu Wyborów nie będzie. Tak głupiej opozycji jeszcze nie było.Polacy siedzieć w domu.Popieramy rząd i PIS i spokojnie czekamy na przełożone wybory
I WYSZŁA PRAWDA NA JAW
5 min. temu OCZYWIŚCIE,ŻE ŻADNYCH WYBORÓW NIE BĘDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZJEDNOCZONA PRAWICA PO PROSTU CELOWO GRILLUJE TEMAT WYBORY,ŻEBY ODWRÓCIĆ UWAGĘ OD "TARCZY" DLA PRZEDSIĘBIORCÓW I PRACOWNIKÓW, OD TEGO,ŻE DO ... Czytaj całość
JA 5 min. temu opozycja z obecnymi tak jak się umówili = miała się zamienić stołkami... ale w czymś się... nie dogadali.... obecni "muszą jeszcze trochę"....dok@@@ść !!!
hipcio 5 min. temu siedzi osamotniony w sejmie czyli wcale nie taki głupi wie co go czeka
alga 6 min. temu Jego rozgrywki z opozycją, to ich polityczna zabawa.Lecz teraz nie czas na takie rozgrywki. Porażająca obojętność prezesa na stan kraju i zafiksowanie się na wygranej, bardzo żle o nim świadczy jako o człowieku. ... Czytaj całość
anty 6 min. temu Ale gangsterka pis-u cały czas się toczy orząc nasz kraj, orząc nasz naród i wykorzystując zagrożenie epidemiologiczne dla partyjnych wybrańców z pisu. bo przecież każdy ma świadomość, ze konfitury są ... Czytaj całość
Przejęcie dworu z ogrodem od Pendereckich może kosztować Skarb Państwa grube miliony PAWEŁ CHWAŁ 17 maja 2019