Wojciech Hawryszuk - 1953-2020

Myśli przyłapane - cytaty, komentarze, zapiski...

Na ten smutek nie ma ukojenia. A przynajmniej nie ma go na razie. Bo wielki skok na władzę się zasadniczo skończył - wraz z kasą w budżecie, wiarą we własne siły i bezwzględną miłość suwerena, stu tysiącami posad do rozdania, fascynacją blichtrem zdobytych urzędów i przekonaniem, że to wszystko ma się w kieszeni na zawsze.
Rozmowy Karoliny Korwin-Piotrowskiej i ks. Grzegorza Kramera w książce "#Wrzenie". wp.pl 15 listopada 2019

"Taniec na rurze * nc+ *

8 kwietnia

Taniec na rurze. Wiele analogii z tym rodzjem działalności rozrywkowej. Niby wszystko sexy, a dotknąć nie można. Nie można na sali, ale poza już mozna.

Odpowiedzialności za grosz. Nie wiem kto weźmie rządy w kolejnej kadencji w swoje ręce, ale stajnia Augiasza to Pan Pikuś. Nikt zanic nie ponosi odpowiedzialności. Wygląda to wszystko na zaplanowany kryzys polityczny.

11 kwietnia

Nie interesuję się superofertami tv n i canal +. TVN mocno i krwiście zapowiadała sukces. Ale 80 tysięcy ludzie protestuje. Nie mniej jednak ceny, które zaproponowała nowa platforma nc+ wydały się jak z kosmosu. Czyli wymy slone przez chciwych manadżerów, konsumentów prowizji - jak miemam. Jakże idiotyczna wydaje się wypowiedź prezesa, który bredzi o palących się światłach w biurach firmy i tytanicznej pracy nad ofertą.  "Jesteśmy teraz maksymalnie skupieni na dotarciu do klientów - mówi prezes platformy cyfrowej nC+ Julien Verley i przeprasza klientów" A wcześniej? Mam nadzieję, że bezwzględnie i masowo zrezygnują. Ze względu na tę dziką chciwość.  "Interesowało nas tylko rozpoczęcie dialogu, który mógłby nam pomóc zrozumieć, czego ci klienci oczekują i rozwiązać sytuację". Wyjątkowe to działanie.